Wygrana AS Progres z Hutnikiem Nowa Huta

15 September 2014
Category Informacje
Za nami wyjątkowe derby Krakowa! Podopieczni trenera Łukasza Terleckiego – piłkarze AS Progres 1998 – zaaplikowali rywalowi 5 bramek w meczu Małopolskiej Ligi Juniorów Młodszych. Gratulacje sukcesu dla zwycięzców i trenera!

Spotkanie zostało rozegrane w sobotę, 13 września. Od początku spotkania przewagę w posiadaniu piłki miał zespół AS Progres, ale dobrze broniący się przeciwnik nie dopuszczał do sytuacji pod swoją bramką. Przewaga gości rosła z każdą minutą - piłkarze prowadzili grę na połowie przeciwnika, który ograniczał się jedynie do długich wykopów i kontrataków. Pierwsza połowa zakończyła się wynikiem 0:0. Po przerwie konsekwentnie grający zawodnicy AS Progres zdobyli bramkę z rzutu wolnego. Od tego momentu na boisku rządził i dzielił prowadzący zespół, czego efektem było zdobycie kolejnych 5 bramek.

Brawa dla zawodników i trenera!

Hutnik Nowa Huta - AS Progres 1998 0:5 (0:0)
Bramki:
0:1 Dominik Zawadzki (48), 0:2 Bartosz Szcząber (59), 0:3 Damian Stąpała (63), 0:4 Damian Stąpała (69), 0:5 Błażej Radwanek (80)
Sędzia: Robert Marciniak (KS Kraków)
Żółte kartki: Szymon Pojedyniec - Sebastian Palonek, Michał Romuzga
Skład: Dykas Kamil (75 min Bereta Jakub) – Gądek Sebastian (76 min Prażuch Wiktor), Pasionek Jakub, Górecki Rafał, Sikora Łukasz, Zawadzki Dominik, Szcząber Bartosz (76 min Pytel Mateusz), Linca Dawid (55 min Radwanek Błażej), Stąpała Damian (78 min Woszczyk Sebastian), Palonek Sebastian (50 min Romuzga Michał), Chmielowski Marcin
Trener: Łukasz Terlecki