Puchar Świata po raz trzeci!

02 September 2014
Category Informacje
Rafał Sonik wygrał ostatni etap rajdu Dos Sertoes i tym samym postawił kropkę nad „i”, po raz trzeci zdobywając Puchar Świata FIM. W klasyfikacji brazylijskich zmagań kapitan Poland National Team zajął drugie miejsce, ustępując tylko miejscowemu „wyjadaczowi” Robertowi Nahasowi.

Rafał Sonik, który na najtrudniejszych rajdach terenowych świata ściga się na quadzie w barwach SIEMACHY, właśnie zdobył (30.08.2014) Puchar Świata FIM po raz trzeci!

Gratulujemy fantastycznego sukcesu i znakomitego drugiego miejsca na mecie Rally dos Sertoes w Brazylii. Wysiłek, determinacja i zaangażowanie, które Rafał Sonik — Członek Honorowy Stowarzyszenia SIEMACHA — wkłada w zdobywanie kolejnych, coraz wyższych, osiągnięc sportowych budzi nie tylko nasze uznanie, ale również wiele nas uczy. To dobry przykład, który dla wychowanków SIEMACHY jest jednoznacznym potwierdzeniem, że podążanie za własną pasją, systematyczna praca i ciągła samodyscyplina są skuteczną receptą na sprostanie największym wyzwaniom. Wielkie gratulacje dla naszego zawodnika — Rafała Sonika!